The Foundation

The Foundation (Temel)
Bu seminer, başka bir seçeneğiniz olmadığı fikriyle onlardan yaşamak zorunda olduğunuzu düşündüğünüz kısıtlamaların temellerini iptal eder.

Tüm dünyada Sertifikalı Fasilitatörler tarafından verilir ve daha başka ne mümkündür’ün 4 günlük yoğun keşfidir. (Daha önce Foundation ve Level 1 olarak adlandırmaya alışık olduğumuz seminer budur.)

Foundation (Temel) semineri hayatınızda henüz kullanmadığınız farkındalık temelinin farkındalığını yaratır ve size daha önce seçmeye muktedir olduğunuzdan daha farklı
şeyleri seçme kapasitesi verir.

Hayatın sorunlarına tümüyle farklı bir perspektiften bakmakla, her şeyi değiştirmek kolay olur. Sizi kısıtlamakta olan her şey için bir çeşit bilinç karşıtı veya bilinçsizlikten işlevsel olmak zorundasınız.

Öyleyse, bunun yerine neyi seçmek isterdiniz?
Foundation (Temel) seminerinde sizi kısıtlamakta olan bakış açılarını ve soru, seçim, olasılık ve katkıdan işlevsel olmanıza izin verecek neyi değiştirebileceğinizi görmeye başlarsınız.

Eğer her şeyi seçebiliyor olsaydınız bu ne olurdu?

Ya artık daha fazla bu realitenin etkisinde olmayacağınız bir hayatı yaşayabilseydiniz?

Bu seminer hayatınızda işinize yaramayan her şeyi değiştirmenize izin verecek, bazı elle yapılan pratik uygulamalar dâhil yüzlerce araç sunmaktadır.

En büyük potansiyel herhangi bir şeyi ve her şeyi değiştirme ve dönüştürme yeteneğidir.

https://www.youtube.com/watch?v=TeornPnNDWg&t=105s

Yorumlar kapatıldı.